Biuro rachunkowe Jelenia Góra

Biuro rachunkowe Jelenia Góra oferuje usługi księgowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz prowadzenie ewidencji podatkowych. Zajmuje się sporządzaniem deklaracji i zawiadomień do Urzędu Skarbowego, a także rejestrów zakupu i sprzedaży podatku VAT. Pracownicy sporządzają również sprawozdania finansowe oraz prowadzą ewidencję środków trwałych i wartości niematerialnych.

Warto zaznaczyć, że w pełni niezależne biuro rachunkowe Jelenia Góra może świadczyć swoim klientom wyłącznie usługi najwyższej jakości. Ponadto oferuje wiele dodatkowych atutów, takich jak indywidualne podejście do każdego klienta, a co za tym idzie możliwość indywidualnych rozwiązań w związku z każdym przypadkiem.

Inne elementy oferty to:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg podatkowych (KPiR), kart podatkowych oraz ewidencji podatku od sprzedaży (VAT/JPK)
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, w tym sporządzanie bilansu i rachunku zysków i strat, potwierdzanie poprawności danych podanych przez Państwa (klientów);
  • Sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego (CIT, PIT, VAT, JPK i NIP), ZUS.
  • Deklaracje przygotowane zgodnie z Państwa życzeniem – deklaracje w formie e-mailowej lub smsowej (papierowej).
  • Dodatkowo dostępne są usługi księgowej w Jeleniej Górze w zakresie Państwa wydatków związanych z nieruchomościami i pojazdami.

Biuro Rachunkowe Jelenia Góra to niezawodny partner. Jest po to, aby pomóc Ci we wszystkim – od najmniejszych zadań księgowych po skomplikowane projekty. Biuro mieści się w atrakcyjnej lokalizacji Jeleniej Góry, gdzie zapewnia profesjonalną i spersonalizowaną obsługę klientów.