Modna wanna do łazienki — na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Podczas urządzania pomieszczeń lubisz kierować się obowiązującymi trendami? W takim razie w twojej łazience nie może zabraknąć modnej wanny, która podkreśli twoje zamiłowanie do śledzenia nowinek ze świata aranżacji wnętrz. Sprawdź, jakie modele cieszą się obecnie niemałą popularnością w sklepach z wyposażeniem do łazienek.

Wanna wolnostojąca

Ten typ wanien w ostatnich latach zdecydowanie powrócił do łask. Modele wolnostojące na stronie https://elazienki.pl/k/wanny/wolnostojace/ są dostępne w wielu stylach i kolorach. Można bez problemu znaleźć wanny o nowoczesnym designie, który pasuje do wnętrz o charakterze skandynawskim i industrialnym. Z kolei modele na ozdobnych nóżkach to świetny pomysł w przypadku łazienek w stylu glamour i retro.

Wanna z hydromasażem

Sporym zainteresowaniem cieszą się obecnie również wanny z hydromasażem, a ich sukces wynika w dużej mierze z popularności usług SPA. Możliwość skorzystania z masażów wodnych w zaciszu własnej łazienki ma wiele zalet. Można dodać pomieszczeniu ekskluzywności, a także zapewnić sobie najwyższej jakości relaks bez wychodzenia z domu. Częste kąpiele w wannach z hydromasażem mają też pozytywny wpływ na zdrowie człowieka.

Wanna asymetryczna

Niemałym hitem od dłuższego czasu są także wanny asymetryczne. Takie modele w sklepie online elazienki.pl można znaleźć w wielu ciekawych kształtach. Pozwala to na uzyskanie oryginalnego efektu, a także umożliwia dopasowanie tego elementu wyposażenia do specyfiki pomieszczenia. Ponadto asymetryczne wanny mają też więcej miejsca wewnątrz niż ich prostokątne odpowiedniki, co pozwala na zakup mniejszego modelu.