Mokra karma dla psa

Wiele psów nie przepada za suchą karmą. Dotyczy to zwłaszcza zwierząt starszych, które mają problemy z uzębieniem i trudno im zjeść granulki. Dodatkowo nie dla każdego pupila zapach suchej karmy jest zachęcający. Właśnie w tych przypadkach znacznie lepszym rozwiązaniem może być stosowanie karmy mokrej.

Różne postaci mokrej karmy dla psa

Mokra karma dla psów jest dostępna w wielu różnych postaciach, co przekłada się na możliwość dopasowania jej odpowiedniej wersji do preferencji zwierzęcia. Bez najmniejszego problemu możemy sięgnąć po apetyczny pasztecik, kawałki zanurzone w sosie albo galaretce, mus czy mielonkę. W ten sposób na pewno trafimy w gust zwierzęcia i jednocześnie będziemy mogli dobrać najbardziej odpowiedni dla ans rodzaj pokarmu.

Mokra karma dobra dla nerek

Dla wielu osób ważną kwestią, decydującą o wyborze mokrej karmy, może być też zdrowie nerek pupila. Mokre jedzenie dostarcza psu znacznie więcej wody niż suche, co sprawia, że jego nerki po prostu pracują lepiej. W ten sposób nawet zwierzęta, które stosunkowo mało piją, mogą być utrzymane w jak najlepszym stanie.

Najlepsze mięso

Na koniec warto zauważyć, że mokre karmy dostępne na stronie https://animalo.pl/product-category/psy/karma/mokra-karma-dla-psa/ odznaczają się bardzo wysoką jakością. Zawierają najlepsze mięso ze sprawdzonych hodowli, co przekłada się na zapewnienie psu wszystkich niezbędnych dla niego składników odżywczych. Jednocześnie mokra karma gwarantuje mu pokarm jak najbardziej zbliżony do tego, jaki jego przodkowie jedli w naturze.