Trzy pomysły na oryginalną umywalkę nablatową

Umywalki stawiane na blacie to obecnie jeden z największych hitów w świecie aranżacji łazienek. Nie tylko są bardzo praktycznym rozwiązaniem, ale także często przyciągają uwagę ze względu na oryginalny design. Sprawdź, jakie cechy umywalek nablatowych mogą zapewnić niebanalny efekt w twojej łazience.

Intrygujący kształt

W przypadku umywalek nablatowych misa w pełni znajduje się powyżej linii blatu. Jej kształt może zatem przyciągać uwagę, dlatego warto pomyśleć o ciekawym modelu. Na stronie https://superlazienki.pl/k/umywalki/umywalki-stawiane-na-blat/ oprócz tradycyjnych umywalek prostokątnych i podłużnych można znaleźć np. wersje okrągłe czy też nawet o nieco nieregularnych kształtach. Warto jedynie upewnić się, że wybrany model zapewni wygodę m.in. podczas mycia rąk.

Niebanalny kolor

W świecie aranżacji łazienek podstawowe wyposażenie już dawno przestało być dostępne jedynie w tradycyjnym białym kolorze. Obecnie w sklepie online superlazienki.pl niemałym zainteresowaniem cieszą się m.in. czarne umywalki. Świetnie mogą sprawdzić się też złote modele, które idealnie pasują zwłaszcza do łazienek w stylu glamour. Warto zwrócić uwagę również na inne niebanalne odcienie np. szarości bądź pastele.

Ciekawe zdobienia

Umywalki nablatowe mogą nie tylko mieć ciekawy kolor, ale także oryginalne zdobienia. Dość często można spotkać się z niebanalnym wzorem na zewnętrznej części misy. Ponadto niektóre modele mogą mieć dekoracyjny motyw po wewnętrznej stronie umywalki. Spore wrażenie bez wątpienia zrobią np. piękne arabeski, w których zestawiono ze sobą biel i błękit.