Wakacje nad morzem

W końcu nadeszło nasze wymarzone lato. Dalej chodzę do okrutnej pracy, jednak zaczynam ostatnio myśleć o cudownych wakacjach. Wolne wzięłam na początek przyszłego miesiąca, także już za kilka tygodni będę mogła w końcu odpocząć. Swoje wakacje zaplanowałam tak, że mam pewność, iż wyjazd będzie niesamowitą przygodą!

Najpierw z przyjaciółmi chcieliśmy wyruszyć do zagranicznych miejsc. Każdego roku stawiamy na Bułgarię, a ona w ogóle nam się nie nudzi, jednakże tym razem zapragnęliśmy zaznać czegoś całkowicie nowego. A może zwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk również jest całkiem ciekawym morzem, a wypoczynek w Polsce nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na piasku. Przy tym obecnie nie pragnę akurat wyjeżdżać ze mojego kraju, bo martwi mnie to wszystko, co wyprawia się za granicą. Wolę przeczekać ten straszny etap w swoim zabezpieczonym państwie.

Urlop spędzam więc gdzieś nad Morzem Bałtyckim. Nie planuję jednak nocować w luksusowym, czterogwiazdkowym pokoju, ponieważ postanowiliśmy znaleźć sobie wolny plac na terenie campingowym. Wyruszamy z własnymi namiotami i karimatami, rozbijamy obozowisko, a następnie urządzamy sobie małą szkółkę przetrwania. Chcemy zabrać z domów jak najmniejszą ilość pieniędzy i spróbować spędzić wspaniałe wczasy niewielkim nakładem. Będziemy kąpać się, wylegiwać, maszerować oraz zwiedzać co bardziej interesujące zabytki, za co prawie nic nie zapłacimy.

Jestem tak podekscytowana całym wyjazdem, że od niedawna odliczam dni do mojego urlopu. Będziemy podróżować koleją, więc nawet podróż będzie całkiem ciekawa, gdyż ostatnim razem podróżowałam tak wiele miesięcy temu. A najważniejsze jest to, iż w końcu będę w stanie spędzić sporą ilość czasu ze swoimi znajomymi. Ubóstwiam ich, tak więc moje wczasy z pewnością będą udane!