Jak wybrać kolczyki na prezent?

Szanse są, znasz kogoś, kto lubi okazjonalne ćwieki w uszach. Dają one prosty, czysty wygląd, który może być łatwo włączony do każdego stroju lub stylu. A ponieważ ćwieki są tak uniwersalne, trudno się pomylić kupując je dla kogoś innego! Oto kilka punktów, które warto mieć na uwadze, gdy będziesz przeglądać swoją następną parę kolczyków:

– Pomyśl o osobistych gustach i preferencjach odbiorcy. Czy podoba im się klasyczny, ale prosty wygląd? Czy może wolą coś bardziej nowoczesnego? Jeśli nie jesteś pewien, zawsze możesz zapytać, czy mają na myśli ulubiony projekt lub styl!

– Czy zazwyczaj noszą kolczyki sztyfty czy kółka? Te dwa style wyglądają bardzo różnie, więc pamiętaj o tym, jaki rodzaj biżuterii zwykle noszą.

– Weź pod uwagę rozmiar sztyftu kolczyka oraz długość samego sztyftu. Jeśli jest on zbyt krótki dla ich płatka ucha, nie będzie zbyt wygodny w noszeniu – a jeśli jest zbyt długi, może wystawać zza ucha. Jest to szczególnie ważne jeśli kupujesz kolczyki dla młodej dziewczyny lub kobiety, która z czasem będzie w nie wrastać. Warto również pomyśleć o tym, jak dużo włosów ma w tym miejscu i czy jest w stanie je nosić.

Więcej na allbeauties.pl