Najpopularniejsze odmiany Haze

Haze to dla wielu fanów wyrobów konopnych marka sama w sobie. Składające się na nią odmiany tworzą rozbudowaną rodzinę, w której dominują geny sativa. Na bazie Haze powstały liczne szczepy o unikatowym i niepodrabialnym działaniu, cieszące się niezmiennie od lat popularnością. Poniżej prezentujemy najchętniej wybierane odmiany Haze, których nasiona warto włączyć do swojej kolekcji. 

Haze – przegląd najlepszych odmian 

Lemon Haze to jedna z najbardziej intensywnych sativ w rodzinie Haze. Jej wysokie stężenie THC – dochodzące do 21 procent lub nawet więcej – przemawia za wyborem tej odmiany. Lemon Haze powstało po skrzyżowaniu odmian Lemon Skunk oraz Silver Lemon. 

Amnesia Haze to odmiana, której nie trzeba przedstawiać. Jest jedną z najsilniejszych przedstawicielek rodziny Haze. Powstała na bazie siedmiu wcześniejszych odmian, które złożyły się na jej unikatowy kod genetyczny. 

Purple Haze to jena z najsilniejszych sativ, powstała ze skrzyżowania czystych odmian Haze oraz Purple Thai. Odznacza się bardzo wysokim maksymalnym stężeniem THC, sięgającym nawet 26%. Jej cechą specyficzną jest lekko fioletowy odcień, skąd wzięła się jej nazwa. 

Silver Haze to odmiana łączące potencjał czystego Haze oraz ni mniej popularnej odmiany Northern Lights. Użytkownicy Silver Haze docenili jej wyjątkowo intensywne oddziaływanie – w którym dominuje euforia, energia i myślotok. Jest to odmiana idealna do różnych form aktywności. 

Super Lemon Haze łączy w sobie moc Lemon Skunk oraz Super Silver Haze. Odznacza się wyrazistym, cytrynowo-słodkim zapachem i aromatem. Jego działanie jest bardzo intensywne – dostarcza motywacji do podejmowania aktywności fizycznej i nawiązywania kontaktów z innymi osobami. Jest odmianą mocno relaksującą. 

Super Silver Haze to krzyżówka aż trzech unikatowych odmian – Skunk, Haze i Northern Lights. Kilkakrotnie uzyskała prestiżowe wyróżnienia i nagrody na konkursach konopnych. Jej działanie jest mniej euforyczne, jednak zdecydowanie poprawia nastrój, wspomaga motywację oraz koncentrację i skupienie.