Jak wybrać idealne akwarium dla rybek?

Chcesz kupić wysokiej jakości akwarium dla rybek? W tym poradniku znajdziesz kilka ważnych informacji, które pomogą Ci dokonać udanego wyboru. Poznaj szczegóły i sięgnij po najlepsze rozwiązanie.

Akwarium tradycyjne

Do tradycyjnych akwariów należą konstrukcje z owalną lub prostą ścianką. To uniwersalne modele, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Świadczy o tym m.in. grube szkło. Ponadto akwaria polecanych producentów klejone są silikonem akwarystycznym, który jest nietoksyczny dla ryb, a zarazem odporny na zabrudzenia. 

Pamiętaj jednak, że solidnie wykonane akwaria kupisz jedynie w renomowanych punktach. Doskonałą ofertę dla wymagających przygotował sklep zoologiczny AquaelZoo. W szerokiej ofercie znajdziesz zarówno zbiorniki o różnych pojemnościach, jak i niezbędne akcesoria. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem

Kula i kielich

To akwarium sprawdzi się doskonale przy hodowli małej ryby (np. welona). Modele od firmy Aquael odporne są na wstrząsy i przypadkowe uderzenia, więc nie będziesz martwić się o konieczność wymiany. Ponadto sklep oferuje akwaria o różnych pojemnościach. 

Natomiast akwarium o kształcie kielicha przeznaczona jest np. do kompozycji wabi-kusa. Znajdzie również zastosowanie przy hodowli orchidei i innych roślin. W dodatku model ten wybierany jest przez hodowców krewetek akwariowych czy ślimaków. Na pewno znajdziesz rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. W razie potrzeby możesz skontaktować się z obsługą sklepu i uzyskać cenne wskazówki zakupowe.